cbc
  
    Právě se nacházíte Home Obchod Servis Servis iPhone, iPady a iPody    

   iLife  
iLife

17. 04. 2009
Dne 6.1. 2009 byla celosvětově uvedená nová verze iLife 09, která obsahuje aktualizace iPhoto, iMovie, iWeb a GarageBand. Zákazníci, kteří si zakoupili nový Mac po tomto uvedení, tedy v termínu od 6.1. 2009, a ten obsahuje verzi iLife 08, mají nárok na upgrade na iLife 09 za tzv. "balné a poštovné" v ceně 10 USD. S pomocí webového formuláře si o nové iLife 09 může zažádat každý zákazník sám. Zákazníkem vyplněný on-line formulář se musí vytisknout a vložit do obálky společně s kopií faktury, která obsahuje datum zakoupení, název a produktové číslo počítače (tzv. Part Number). Instalační DVD iLife 09 mu pak dorazí na adresu uvedenou ve formuláři. Platba proběhne dopředu pouze prostřednictvím on-line formuláře, ve kterém je nutné použít buď platební kartu nebo účet v systému PayPal. Formulář určený k uskutečnění platby je součastí registračního formuláře.
Budoucí a současné aktualizace iLife 09 dostupné na www.apple.com nejsou součástí instalačního DVD.Termín dodání se může různit, ale obvykle se pohybuje mezi 3-4 týdny. Jeden zakoupený Mac má nárok na jeden iLife 09 upgrade v tomto programu.
Tento program končí 28.3. 2009 a obálky s požadovanými dokumenty musí být podány na poštu nejpozději 3.4. 2009 (razítko).
Podrobné informace v angličtině, stejně jako registrační formulář naleznou zákazníci na:
FORMULÁŘ ZDE
Jak program funguje v bodech?
1) Zakoupení počítače Mac od 6.1. 2009 výše s verzí iLife 08 (doklad o koupi)
2) Vyplnění registračního formuláře (angličtina), který obsahuje základní údaje o zákazníkovi (adresa, tel, e-mail), možnost výběru počtu objednaných iLife 09 (zohledňuje i nákup více zařízení na jedné faktuře, tzv. Right to Copy) a platební údaje (zadání čísla platební karty nebo účtu v PayPal).
3) Vytištění vyplněného formuláře, jeho podepsání a opatření datem (na formuláři je uvedeno: You MUST print this form!)
4) Vložení formuláře a kopie faktury (se všemi údaji) do obálky a zaslání na adresu uvedenou ve formuláři
5) Obdržení instalačního DVD poštou na adresu uvedenou ve formuláři (název iLife '09 Hardware Up-To-Date Kit)

Showroom Kontakt

C.B.C. CZ spol. sr.o.

Sídlo: Gorkého 16, Brno, 602 00, Czech Republic
Otevírací doba : Po - Pa 9:00 − 17:30
Tel./Fax: +420 541 218 424
Email: info

Kde nás najdete

 

facebook
    All rights reserved to C.B.C CZ spol. s r.o.  © 2007 Designed   CreativeArtStudio    
Všeobecné obchodní podmínky I Site Map I Kontakty